default_mobilelogo

Clublocatie

CBS Rehoboth
Ykesloot 6
9821 TS Oldekerk

dinsdag 18.30 - 19.30 uur
(oudere jeugd tot 20.00 uur)

Contactadres

Jeugd-schaakclub
Schaak maar raak!

Huub van der Logt
Bloemersmastraat 40
9822 AD Niekerk
Tel. 0594 500887 / 06 30796868
http://www.schaakmaarraak.nl
info@schaakmaarraak.nl

Het tweede seizoen van schaakclub "Schaak maar raak!"

SEIZOEN 2017-2018

Het tweede seizoen van de schaakclub was nog veel spannender dan het eerste seizoen. Er waren nog meer competities en dus ook nog meer prijzen te winnen.

De uitslagen van het tweede seizoen waren als volgt:

Interne competitie

Groep AGroep BGroep C
1. Sophie Bekkering 1. Mark van Dorssen 1. Twan Roffel
2. Wouter Jager 2. Fenne de Jong 2. Anienke Kiekebeld
3. Imre Bekkering 3. Sophie van Vliet 3. Lena Jager
4. Dorien Dijksterhuis 4. Tess de Jong 4. Roel Rozendal
5. Geke van der Til 5. Mike van Denzel 5. Hugo van Vliet
  6. Kirsten Dijksterhuis  

Hiermee werd Sophie Bekkering dus voor de tweede keer (jeugd-) schaakkampioen van de schaakclub "Schaak maar raak!" én van de gemeente Grootegast.

Snelschaken

Groep AGroep BGroep C
1. Sophie Bekkering 1. Wouter Jager 1. Fenne de Jong
2. Geke van der Til 2. Dorien Dijksterhuis 2. Tess de Jong
3. Imre Bekkering 3. Sophie van Vliet 3. Mike van Denzel
  4. Mark van Dorssen 4. Kirsten Dijksterhuis

 

Blitz!

Groep AGroep BHalve finale/Finale*
1. Sophie Bekkering 1. Imre Bekkering 1. Imre Bekkering
2. Dorien Dijksterhuis 2. Geke van der Til 2. Fenne de Jong
3. Tess de Jong 3. Fenne de Jong 3. Dorien Dijksterhuis
4. Wouter Jager 4. Mark van Dorssen 4. Geke van der Til
5. Kirsten Dijksterhuis 5. Sopie van Vliet  
  6. Mike van Denzel  

*(Doordat Sophie Bekkering helaas niet aanwezig kon zijn bij de halve finale en finale werd haar plaats ingenomen door Fenne de Jong)

 

Allround-kampioen

NaamPunten
1. Imre Bekkering 29
2. Fenne de Jong 27
3. Sophie Bekkering 25

Het Allround-schaakkampioenschap gaat om een grote wisselbeker die de winnaar één jaar in zijn bezit mag houden. De winnaar wordt bepaald door degene die het beste presteerde in zowel de competitie, snelschaak en de schaakpuzzels.

 

Schaakpuzzelcompetitie

NaamPunten
1. Sophie Bekkering 149
2. Imre Bekkering 128
3. Wouter Jager 128

 

Leo Leeuw prijs

Sophie van Vliet werd door de leden gekozen als winnaar van de Leo Leeuw prijs.

 

Anne Haast prijs

De eerste winnaars van de Anne Haast prijs werden Tess en Fenne de Jong.

 

logo